17739
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 8466 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 8430 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 8376 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1602631; CLAAS: 644539.0; DRONNINGBORG: 41959200; D41959200; NEW HOLLAND: 230069; 80230069 |
| Позначення виробника | C-8430 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 466,22 ₴


