
В(Б)-1115(B 1115) Ремень Contitech Continental
451,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Н00005864
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
11875
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1141 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1115 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1071 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0100187; NEW HOLLAND: 84332132; 84196804 |
| Позначення виробника | B-1115 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451,80 ₴

