
В(Б)-2330(B 2330) Ремень Contitech Continental
989,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00006507
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
12924
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2356 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2330 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2286 мм |
| Позначення виробника | B-2330 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989,04 ₴

