
В(Б)-2433(B 2433) Ремень Contitech Continental
998,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ц00000765
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
12967
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2459 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2433 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2389 мм |
| Позначення виробника | B-2433 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 998,34 ₴

