
В(Б)-2650(B 2650) Ремень Contitech Continental
1 105,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00034428
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
13115
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2676 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2650 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2606 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401199; CASE INTL., HARVESTER: 3131717; DRONNINGBORG: 41934700; D41934700; JOHN DEERE: AH80503 |
| Позначення виробника | B-2650 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105,80 ₴

