
В(Б)-5040(B 5040) Ремень Contitech Continental
1 780,86 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00011827
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
14059
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 5066 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 5040 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4996 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401378; CASE INTL., HARVESTER: 135594C1; CLAAS: 623427.0; 623427.1; DRONNINGBORG: 41942200; D41942200; MASSEY FERGUSON: S0614166; SAMPO ROSENLEW: 614166 |
| Позначення виробника | B-5040 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 780,86 ₴

