
В(Б)-985(BX 985) Ремень Contitech Continental зубч.
624,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00068714
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
14580
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Клиновий класичний (зубчастий) |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1011 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 985 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 941 мм |
| Позначення виробника | BX-985 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 624,24 ₴

