
С(В)-1888(C 1888) Ремень Contitech Continental
877,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_П00002373
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
14878
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1924 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1888 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1834 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0102148; DRONNINGBORG: 41981900; 41952200; D41981900; D41952200; JOHN DEERE: AC72; A-C72; CP72; LAVERDA: 340433417; MASSEY FERGUSON: 743794; NEW HOLLAND: 577900; 621104; 80433417; 80621104 |
| Позначення виробника | C-1888 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 877,32 ₴

