15142
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2215 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2179 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2125 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0402170; ARBOS: A33381; A64164; CASE INTL., HARVESTER: 560689R1; CLAAS: 785175.0; JOHN DEERE: Z28450; Z28458; ZY18215; LAVERDA: 340433470; MASSEY FERGUSON: 112366410100; 1721350M1; 1880146M1; ROSTELMACH: 6201344 |
| Позначення виробника | C-2179 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


