
С(В)-3760(C 3760) Ремень Contitech Continental
2 031,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00008944
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
16458
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3796 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3760 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3706 мм |
| Позначення виробника | C-3760 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 031,24 ₴

