
С(В)-5241(C 5241) Ремень Contitech Continental
3 002,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00003601
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
17178
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 5277 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 5241 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5187 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0302393; DEUTZ-FAHR: 1141644; 1231688; 0114 1644; 0123 1688; MASSEY FERGUSON: GXB13376; NEW HOLLAND: 9814483; 9593418; 89593418; REKORD/AGRAM: 53001611 |
| Позначення виробника | C-5241 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 002,16 ₴

