
4 SPC 3750 CR ADVANCE Ремень Contitech Continental
18 044,52 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00015715
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8407
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 2.144 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 22.9 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3750 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3670 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| Позначення виробника | 4SPCBP-3750 |
| Ширина ременя | 99 мм |
| Ширина струмка | 22.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 044,52 ₴

