
А-1525(AVX13 1525) Ремінь Contitech Continental зубч.
661,86 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Н00006885
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
10443
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1545 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1525 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1495 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1400115; CLAAS: 052393.1; 644843.0; K052392.01; MASSEY FERGUSON: 1434208M1; NEW HOLLAND: 86518944; 86518944A |
| Позначення виробника | A-1525 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 661,86 ₴

