21132
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2050 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2032 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1987 мм |
| Позначення виробника | SPA-2032 |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 818,16 ₴


