
УВ(SPC)-4500 Ремень Contitech Continental PS
1 949,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00015745
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
22624
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.426 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4530 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4500 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4417 мм |
| Позначення виробника | SPC-4500 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 949,04 ₴

