23180
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.078 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2073 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2060 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2022 мм |
| Позначення виробника | SPZ-2060 |
| Ширина ременя | 9.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


