24811
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.078 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 700 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 687 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 649 мм |
| Позначення виробника | XPZ-687 |
| Ширина ременя | 9.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 628,74 ₴


