
Z 1270 0-1270 Ремень Contitech Continental
320,04 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00016302
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
25033
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.07 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1286 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1270 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1246 мм |
| Позначення виробника | Z-1270 |
| Ширина ременя | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320,04 ₴

