275
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.108 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 4 мм |
| Довжина ременя | 1194 мм |
| Кількість ручів | 12 шт. |
| Позначення виробника | 12PJ-1194 |
| Ширина ременя | 28.08 мм |
| Ширина струмка | 2.34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 673,38 ₴


