10987
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2850 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2830 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2800 мм |
| Позначення виробника | A-2830 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 761,94 ₴


