11028
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3020 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3000 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2970 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0300223; BRAUD: 920001746; CASE INTL., HARVESTER: 1111532; 4260700031; NEW HOLLAND: 9817831; 9509459; 60067654; 84026761; 84026762; 89817831 |
| Позначення виробника | A-3000 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


