12185
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1491 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1465 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1421 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401113; ARBOS: A52733; CASE INTL., HARVESTER: 1979606C2; CLAAS: 667242.0; DEUTZ-FAHR: 1116091; 88002153140; 088-002215-3.140; JOHN DEERE: CA22534; R91407; Z45482; LAVERDA: 340433257; MASSEY FERGUSON: 2835234M1; NEW HOLLAND: 212509; G38715 |
| Позначення виробника | B-1465 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


