
B 1645 В(Б)-1645 Ремінь Contitech Continental
683,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00008971
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
12331
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1671 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1645 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1601 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401125; CASE INTL., HARVESTER: 532746R1; 537072R1; 537072R91; 673481C1; 680600C1; CLAAS: 501802.0; 50 1822.1; DEUTZ-FAHR: 6210889; DRONNINGBORG: 41927000; 41964500; D41927000; D41964500; JOHN DEERE: AR99382; NEW HOLLAND: 532746R2; 700053614 |
| Позначення виробника | B-1645 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 683,94 ₴

