12796
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2200 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2174 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2130 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0101164; ARBOS: A62950; BISO: 9351.0234.00; 9351023400; CLAAS: 781400.0; DEUTZ-FAHR: 880022153212; 088-002215-3.212; DRONNINGBORG: 41932000; D41932000; 41998000; 41998800; D41998000; D41998800; LAVERDA: 340433274 |
| Позначення виробника | B-2174 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


