
B 2790 В(Б)-2790 Ремень Contitech Continental PS
730,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00094634
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
13200
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2816 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2790 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2746 мм |
| Позначення виробника | B-2790 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730,26 ₴

