
B 2840 В(Б)-2840 Ремень Contitech Continental
1 171,86 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00023859
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
13220
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2866 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2840 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2796 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401216; CLAAS: 744785.0; 950133.0; DRONNINGBORG: 41936700; D41936700; MASSEY FERGUSON: 9811480; GXA10889; NEW HOLLAND: 86514531; 86514531A |
| Позначення виробника | B-2840 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 171,86 ₴

