
B 9311 В(Б)-9311 Ремень Contitech Continental
2 062,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Н00024775
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
14423
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 9337 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 9311 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 9267 мм |
| Позначення виробника | B-9311 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 062,98 ₴

