17283
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 5771 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 5735 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5681 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1402436; CLAAS: 603017.0; 603017.2; 603017.3; NEW HOLLAND: 825399; 80825399 |
| Позначення виробника | C-5735 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


