
C 6561 С(В)-6561 Ремінь Contitech Continental
3 732,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00139948
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
17457
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 6597 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 6561 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 6507 мм |
| Позначення виробника | C-6561 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 732,66 ₴

