
W40 1120 42х12-1120 Ремінь Contitech Continental
4 320,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00048419
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
23451
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.71 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний |
| Висота ременя | 12.8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1140 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1120 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1060 мм |
| Позначення виробника | W40-1120 |
| Ширина ременя | 41.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 320,66 ₴

