9412
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.14 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя | 960 мм |
| Кількість ручів | 7 шт. |
| Позначення виробника | 7PK-960 |
| Ширина ременя | 24.92 мм |
| Ширина струмка | 3.56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 369,20 ₴


