9588
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.16 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя | 1435 мм |
| Кількість ручів | 8 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1485268; CLAAS: 545954.0; FENDT: F934.201.040.020; F934201040020; JOHN DEERE: CQ45617; HXE24688; R503726; NEW HOLLAND: 85826230; 504009874 |
| Позначення виробника | 8PK-1435 |
| Ширина ременя | 28.48 мм |
| Ширина струмка | 3.56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 204,50 ₴


