9625
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.16 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя | 1580 мм |
| Кількість ручів | 8 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0785278; CASE INTL., HARVESTER: J903099; J911570; J911573; J911574; CLAAS: 7700055691; 7700066721; 7700.066.721; JOHN DEERE: R123436; R123442; R123456; R531353; T178415; LANDINI: 714568A1; MASSEY FERGUSON: 3903099; 3911559; 303469220 |
| Позначення виробника | 8PK-1580 |
| Ширина ременя | 28.48 мм |
| Ширина струмка | 3.56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 416,96 ₴


