18372
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.275 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь двосторонніх дій |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1974 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0204153; JOHN DEERE: AZ39677; AZ58814; LAVERDA: 340433980 |
| Позначення виробника | HBB-1974 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


