
SPZ 1270 8,5х8-1270 Ремень Contitech Continental
363,06 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00013069
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
22972
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.078 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1283 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1270 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1232 мм |
| Позначення виробника | SPZ-1270 |
| Ширина ременя | 9.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363,06 ₴

