
SPZ 2160 8,5х8-2160 Ремень Contitech Continental
601,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Т00023911
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
23197
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.078 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2173 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2160 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2122 мм |
| Позначення виробника | SPZ-2160 |
| Ширина ременя | 9.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 601,02 ₴

