
XPA 1107 11х10-1107 QUADPOWER Ремень Gatesl зубч.
1 207,56 ₴
- Готово до відправки
- Код: G_Ш00023234
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
23499
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1125 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1107 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1062 мм |
| Позначення виробника | XPA-1107 |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 207,56 ₴

