
XPA 1150 11х10-1150 QUADPOWER Ремень Gatesl зубч.
1 303,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: G_Ш00020355
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
23523
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1168 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1150 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1105 мм |
| Позначення виробника | XPA-1150 |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 303,50 ₴

