
XPA 1180 11х10-1180 FO PIONEER Ремінь Contitech Continental зубч.
689,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00012545
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
23533
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1198 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1180 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1135 мм |
| Позначення виробника | XPA-1180 |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 689,10 ₴

