
XPA 2032 11х10-2032 FO BP Ремень Contitech Continental зубч.
853,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00028894
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
23789
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2050 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2032 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1987 мм |
| Позначення виробника | XPA-2032 |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 853,50 ₴

