
XPA 3000 11х10-3000 FO PIONEER Ремінь Contitech Continental зубч.
1 530,78 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00106272
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
23850
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3018 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3000 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2955 мм |
| Позначення виробника | XPA-3000 |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530,78 ₴

