
XPB 2120 УБ-2120 FO BP Ремень Contitech Continental зубч.
1 305,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00031679
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
24136
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2142 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2120 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2060 мм |
| Позначення виробника | XPB-2120 |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 305,90 ₴

