24370
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.426 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2680 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2650 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2567 мм |
| Позначення виробника | XPC-2650 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 319 ₴


