
XPC 4000 УВ-4000 FO PIONEER Ремень Contitech Continental зубч.
3 266,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00085009
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
24424
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.426 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4030 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4000 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3917 мм |
| Позначення виробника | XPC-4000 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 266,10 ₴

