
XPZ 2287 8,5х8-2287 FO PIONEER Ремень Contitech Continental зубч.
939,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: C_Ш00071268
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
24747
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.078 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2300 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2287 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2249 мм |
| Позначення виробника | XPZ-2287 |
| Ширина ременя | 9.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 939,66 ₴

