
XPZ 837 8,5х8-837 QUADPOWER Ремень Gatesl зубч.
662,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: G_Ш00078635
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
24856
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.078 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний (зубчастий) |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 850 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 837 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 799 мм |
| Позначення виробника | XPZ-837 |
| Ширина ременя | 9.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 662,88 ₴

