19370
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 20 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1981 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1940 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1861 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0212169; MASSEY FERGUSON: S0619175; S0619182; SAMPO ROSENLEW: 619182 |
| Позначення виробника | HL 45х20 1940cz |
| Ширина ременя | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 196,96 ₴


