12742
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2126 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2100 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2056 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401161; CASE INTL., HARVESTER: 210628C1A; 210628C1B; 607666R1; 607666R1A; 607666R1B; CLAAS: 775698.0; 775869.0; 951889.0; 952937.0; 952937.1; DRONNINGBORG: 41931600; D41931600; JFABRIKEN: 13614101; JOHN DEERE: AZ61389; MASSEY FERGUSON: 2826795M1 |
| Позначення виробника | В(Б)- 2100cz |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 512,52 ₴


