9228
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.12 кг |
| Вид ременя | Полікліновий багаторучний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя | 1370 мм |
| Кількість ручів | 6 шт. |
| Позначення виробника | РК 6 - 1370cz S |
| Ширина ременя | 21.36 мм |
| Ширина струмка | 3.56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585,36 ₴


