3215
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 4245 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4193 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0223357; BISO: 99060642302633500; BIZON: 51652174225; JOHN DEERE: Z44761; MASSEY FERGUSON: 528826 |
| Позначення виробника | 2BBP-4245 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 528,74 ₴


